HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

2001 Yılında Telekomunikasyon, İnşaat, Maden ve Pazarlama sektörlerinde “Dünya standartlarında çözümler sunmak.” ilkesiyle yola çıkan Bedsel; azim , kararlılık ve yenilikçi anlayışıyla yolculuğuna devam etmektedir.

Kuruluş yılıyla beraber Batman’da bölgedeki ilgili ihtiyaçların karşılanması adına madencilik sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

2005 Yılında İMKB tarafından ihalesi gerçekleştirilen Mardin İli ve Şırnak İline bağlı Cizre , İdil ve Silopi İlçelerinde ortaöğretim kurumları ve spor salonları inşa edilmesi işlerini üstlenerek bölgenin gelişmesine katkı sağlama kıvancına nail olmuştur.

2013-2017 Yılları arasında Türk Telekom Altyapı ve Şebeke İşleri kapsamında Batman, Gaziantep, Kilis ve Siirt illeri telefon ve internet şebekeleri sürdürülebilir altyapı işleri ve projeleri tamamlanmış ve teslim edilmiştir.

2013 Yılında Türksat Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.Ş Kablo Sistemleri Hizmet Alım kapsamında 2013-2017 yıları arasında Adana, Gaziantep ve Mersin illerinde altyapı ve şebeke genişleme, bakım ve tesis kurulum işlerini iş ortağı olarak üstlenmiştir.

2016 Yılında Türksat Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.Ş ile Türksat Kablo Pazarlama kapsamında 2016-2019 yılları arasında Adana, Gaziantep, Karaman, Kayseri, Konya ve Mersin illerinde pazarlama faaliyetlerini üstlenmiştir.

2017 yılında Türksat Uydu Haberleşme Kablo Tv ve İşletme A.Ş ile Kablo Sistemi Hizmet Alım kapsamında Adana ve Gaziantep illerinde altyapı ve şebeke genişleme , bakım ve tesis kurulum işlerine; 2019 yılında Türksat Kablo Pazarlama kapsamında Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun ve Tekirdağ illerinde pazarlama faaliyetlerine sözleşme yenileyerek devam etmektedir.

300(Üç Yüz)’ü aşkın uzman kadrosu ve 90(Doksan) adet araç filosu ile mevcut faaliyetlerini sürdüren Bedsel ilgili iş kollarında teknik çözümler üretme, proje oluşturma ve teslim etme , Ar-Ge çalışmaları yürütme konularında kurumsal ve yenilikçi anlayışı prensip edinmiş olup referanslarını artırarak büyümektedir.


Misyon

Faaliyet alanlarında yenilikçi, yaratıcı, sonuç odaklı çözümler üreterek ilgili talep ve beklentileri en üst seviyede karşılamak

Vizyon

Faaliyet alanlarında ulusal ve uluslararası pazarda performans ve kaliteli çözümlerine imrenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmak.

Belgelerimiz