Hakkımızda

Bedsel İnş. Nak. Taah. San. ve Tic. Ltd. 2001 yılında Batman da iki ortaklı kurulmuştur. 2001 yılında Batman Hasankeyf ilçesinde yıkama eleme ve kırma olarak kum ocağı tesisi kurulmuş olup halen üretim yapmaktadır. 2005 yılında İMKB tarafından ihalesi yapılan Mardin ilinde Fen Lisesi ve eklentirleri ile Şırnak iline bağlı idil ilçesinde spor salonu Silopi ilçesinde Fen Lisesi ve Cizre ilçesinde Anadolu liseleri inşaatlarını alt yüklenici olarak bitirdik. 

2007-2010 yılları arasında Türk Telekom alt yapı erişim şebekeleri işleri kapsamında Gaziantep, Batman Siirt illerine ait işleri alt yüklenici olarak tamamladık.

2010-2013 yılları arasında Türk Telekom alt yapı erişim şebekeleri işleri kapsamında Gaziantep ve Kilis illeri telefon şebekesine ait işlerde alt yüklenici olarak tamamladık.

2013 yılında sözleşmesi imzalanan Türksat Kablo sistemleri alt yapı işleri kapsamında Gaziantep,Adana ve Mersin illerine ait işlerimiz devam etmektedir.

2016 yılında sözleşmesi imazalanan Türksat Kablo Pazarlama işleri kapsamında Gaziantep,Adana,Mersin,Karaman,Kayseri ve Konya illerine ait işlerimiz devam etmektedir.

BEDSEL İNŞAAT
İNŞ. TAAH. SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ.

Bedsel İnş. Nak. Taah. San. ve Tic. Ltd. 2001 yılında Batman da iki ortaklı kurulmuştur. 2001 yılında Batman Hasankeyf ilçesinde yıkama eleme ve kırma olarak kum ocağı...

Devamı